Lukáš Procházka ♦ Doubrava 120 ♦ Loukov

+420 603 713 800

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás!

Jméno:
Neplatný vstup
E-mail:
Neplatný vstup
Telefon:
Neplatný vstup
Poptávka po:
Neplatný vstup
Zpráva:
Neplatný vstup
Opište text: Opište text:   Obnovit
Neplatný vstup

Kde nás najdete?

Autodoprava

Autodoprava ♦ Firma Lukáš Procházka

Nabízíme: doprava písku a štěrku, doprava stavebních materiálů, odvoz suti a manipulace s hydraulickou rukou. Také vám můžeme přivézt, dopravit nakoupený stavební materiál.

Stavební sutí se rozumí beton, cihly, střešní tašky, dlaždice a podobné materiály. Doprava stavebních materiálů, písku a štěrku na místo určení probíhá po předchozí domluvě se zákazníkem. K dispozici máme vozidla:  Avia 75 kontejner a Volkswagen Caravella. Veškerý dopravený materiál samozřejmě také vyložíme. V případě požadavku zajistíme naložení a vyložení nákladu prostřednictvím hydraulické ruky.

Jsme schopni realizovat zakázky i ve stísněném nebo jinak problematickém prostředí. Zakládáme si na profesionálním a vstřícném přístupu ke každému zákazníkovi - firmě i jednotlivci, který pro svůj odpad hledá zajištění v podobě přepravy a likvidace odpadů.

Poptáváte Autodopravu?

Zaujala Vás naše nabídka nebo potřebujete více informací? Zavolejte na telefonní číslo +420 603 713 800 nebo nás kontaktujte pomocí formuláře a my se Vám obratem ozveme.

Zakázky na autodopravu realizujeme v širokém okolí naší firmy. Mnichovo Hradiště, Turnov, Jičín, Semily, Mladá Boleslav, Liberec jsou města, ve kterých jsme úspěšně realizovali již řadu zakázek.

Galerie: Autodoprava