Lukáš Procházka ♦ Doubrava 120 ♦ Loukov

+420 603 713 800

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás!

Jméno:
Neplatný vstup
E-mail:
Neplatný vstup
Telefon:
Neplatný vstup
Poptávka po:
Neplatný vstup
Zpráva:
Neplatný vstup
Opište text: Opište text:   Obnovit
Neplatný vstup

Kde nás najdete?

Základové desky

Základové desky ♦ Firma Lukáš Procházka

Postavíme základové desky jak pro dřevostavby, zděné rodinné domy, pro haly, průmyslové objekty, zahradní domky atd. Disponujeme vlastní technikou potřebnou pro veškeré zemní práce a odvoz zeminy.

Základové desky realizujeme buď jako stavbu na klíč, nebo provádíme jednotlivé práce jako jednotlivé služby např. bagrování základů, míchání betonu a zalévání základových pasů, dovoz písku a kamínku.

U základové desky na klíč zajistíme vybagrování základových pasů, vytvoření průchodů pro zabezpečení domu (odpady, el., plyn atd.), zalití základů, hutnění materiálu a betonáž vrchní desky, pokud si zákazník přeje, likvidaci přebytečné zeminy.

Poptáváte základovou desku?

Zaujala Vás naše nabídka nebo potřebujete více informací? Zavolejte na telefonní číslo +420 603 713 800 nebo nás kontaktujte pomocí formuláře a my se Vám obratem ozveme.

Zakázky na základové desky realizujeme v širokém okolí naší firmy. Mnichovo Hradiště, Turnov, Jičín, Semily, Mladá Boleslav, Liberec jsou města, ve kterých jsme úspěšně realizovali již řadu zakázek.